Koszulkomania

TOPowe wzory na koszulki

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Gadżet na co dzień

kubek z własnym nadrukiemKubek z własnym nadrukiem może stanowić doskonały prezent. Niebanalne, chwytliwe hasło lub zdjęcie zamieszczone na kubku poprawi humor i stanie się wspaniałą pamiątką. Dzięki odpowiedniej grafice i właściwej technologii, tego typu nadruk będzie świetnie się prezentował. Warto pamiętać o tym, że kubki z własnym nadrukiem stanowią ciekawy sposób na skompletowanie firmowych gadżetów. Obok smyczy na klucze, notesów lub podkładek pod mysz kubek jest jednym z najciekawszych i najbardziej użytecznych pomysłów na promowanie swojej firmy na różnego rodzaju eventach, seminariach lub konferencjach

Współczesna technika nadruku pozwala na komponowanie bardzo precyzyjnych grafik. Dzięki temu na kubku mogą pojawić się np. bardzo szczegółowe zdjęcia, okładki płyt, sceny z kreskówek, postaci z gier komputerowych itd. Kolory na tego typu nadrukach są nasycone. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom barwy nie płowieją podczas mycia. Bardzo często na kubkach z własnymi nadrukami pojawiają się także wszelkiego rodzaju hasła lub np. fragmenty piosenek, motta życiowe albo cytaty znanych autorów. Co ciekawe, kubki z nadrukami są także używane jako forma żartu. Na tego typu gadżetach pojawiają się śmieszne obrazki, małe komiksy, zabawne powiedzonka lub dowcipy.

 

Warto zauważyć, że kubek z własnym nadrukiem, może stanowić pamiątkę na całe życie. Kubki nie spierają się jak np. t-shirty. Jeśli odpowiednio o nie zadbasz, będą służyły całe lata.

 

Both comments and pings are currently closed.